Načítání obsahu...

Zázemí pro firemní akce

Hotel Bartoš je ideálním místem pro setkávání, firemní večírky, školení, akce, obchodní prezentace a další. V reprezentativních prostorách hotelu budete mít k dispozici veškeré technické zázemí – bezdrátové připojení wi-fi, kompletní audiovizuální techniku, dataprojektor, promítací plátno, mikrofon, ozvučení. Prostory jsou klimatizované, takže i v letních měsících poskytnou příjemné prostředí.Víceúčelový sál disponuje 100 místy, při konferenčním uspořádání je kapacita až 189 míst. Propojením sálu s restaurací pak vznikne prostor o kapacitě až 250 míst.

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Počet osob

Firemní večírky

Firemní večírky

Hotel Bartoš je oblíbeným místem pro pořádání společenských večírků a akcí. Uspořádejte i vy pro vaše zaměstnance i obchodní partnery nezapomenutelný firemní večírek. Postaráme se o to, aby událost skvěle reprezentovala vaši firmu a aby celá akce proběhla na úrovni. Všem zúčastněným můžeme nabídnout také komfortní ubytování, stravování a další služby hotelu.

Velký sál

Pokud nemáte ve firmě vhodné školicí prostory nebo chcete pro své zaměstnance připravit školení, na které se budou vskutku těšit, využijte našich služeb. Zajistíme vám prostory pro celodenní firemní školení i události na více dní. Objednat si můžete rovněž prvotřídní servis, občerstvení a ubytování pro hosty. Vaši zaměstnanci si z pobytu odnesou nejen vědomosti, ale také jedinečné zážitky.

Salonek

Salonek

Multifunkční prostory hotelu lze využít kromě firemních večírků a školení k nejrůznějším aktivitám firem. Díky perfektní audiovizuální technice a vybavení můžete v hotelu uspořádat oborovou konferenci, přednášky, obchodní prezentaci nebo jinou společenskou či vzdělávací akci. To vše v reprezentativních prostorách s příjemnou atmosférou umocněnou prvotřídním servisem našich zaměstnanců.

Občerstvení, rauty

Pro jakoukoliv akci vám rádi sestavíme menu na přání. Pro menší firemní události můžeme připravit raut, studené mísy nebo teplé pokrmy. Pro celodenní události zajistíme rovněž celodenní stravování včetně obědu a večeře. Po dohodě zajistíme také výzdobu sálu.