Načítání obsahu...

O hotelu

Hotel v roce 2016 prošel kompletní rekonstrukcí. Je bezbariérový, všechny pokoje jsou navrženy a zrekonstruovány pro vaše maximální pohodlí. Nově hotel nabízí moderní wellness. Naši hosté si tak mohou vychutnat privátní odpočinkovou zónu s širokou nabídkou regeneračních rituálů a služeb.
Slovo architekta hotelu

Vysoká kvalita

Perfektní čistota

Plný servis

Vše pro Vaši spokojenost

Strategická poloha

Hotel leží na okraji města Frenštát pod Radhoštěm. Z jedné strany jej obklopují lesy, takže si vychutnáte nerušený klid a ticho. Zároveň můžete požívat výhod, jako je perfektní dopravní spojení, blízkost turistických atrakcí, obchodů a další. Za hotelem se nachází tenisové kurty, což potěší zejména milovníky tohoto vyhledávaného sportu. Pro naše hosty je pronájem kurtů bez poplatku.

Bezplatné parkování

Hoteloví hosté mají k dispozici bezplatné parkoviště před hotelem hlídané hotelovou službou.

Přívětivé služby

Perfektní servis – pro naše hosty je zde v případě potřeby zajištěn nepřetržitý informační servis na recepci. Vyřešíme vaše požadavky a poradíme například, jak nepřehlédnout to nejlepší z regionu a jeho okolí. Od ranních až do večerních hodin je v provozu restaurace, kde si můžete objednat občerstvení. Prodej suvenýrů – přivezte svým blízkým milý dárek. Upomínkové předměty a suvenýry z regionu zakoupíte rovněž na recepci.

Naši významní hosté

Hotel Bartoš navštívila řada známých i uznávaných osobností. Nahlédněte do naší kroniky!

Platby

Platit u nás můžete jak hotově, tak kartou nebo fakturou. Přijímáme platební karty MasterCard, VISA payWave, VISA, JCB Cards, Diners Club International, Discover, American Express a UnionPay.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.