Načítání obsahu...

Perfektní zázemí pro rodiny

Hotel skýtá díky své poloze a vybavení skvělé zázemí pro rodiny s dětmi. Vydejte se k nám na rodinnou dovolenou nebo u nás uspořádejte rodinnou oslavu, svatbu či jinou významnou událost. Myslíme i na vaše ratolesti. Ve výbavě hotelu proto  nechybí dětské postýlky či dětské jídelní židličky.Restaurace vhodná k oslavám všeho druhu disponuje kapacitou 70 míst. Pro menší události máme vyhrazen salonek pro 12 hostů. Propojením salonku s restaurací pak vznikne prostor pro větší svatební hostiny nebo oslavy. K restauraci patří přilehlé terasy venkovním posezením a výhledem do přírody.

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Počet osob

Rodinné oslavy

Rodinné oslavy

Prožijte nezapomenutelnou rodinnou oslavu, promoci nebo večírek v hotelu s jedinečnou atmosférou.Víme, že základem každé perfektní oslavy je kromě příjemného místa také dokonalé jídlo a servis. Podle vašeho přání pro vás připravíme chutné menu či raut včetně alko i nealko nápojů.Pro vás i vaše hosty po dohodě rádi rezervujeme pokoje pro přenocování. Druhý den můžete vyrazit za dobrodružstvím do Beskyd, objevovat památky, zaplavat si, zalyžovat nebo čerpat vědomosti do muzeí. Možností vyžití je v okolí spousta!

Svatby

Řekněte své ano v krásném prostředí hotelu Bartoš v podhůří Beskyd. Svatba je významným životním okamžikem. Postaráme se o to, aby váš velký den proběhl tak, že na něj budete s láskou vzpomínat. Po celou dobu vám bude k dispozici personál, který vám poskytne perfektní servis. Ať už plánujete malou svatbu v úzkém rodinném kruhu nebo velkou slavnost, společně najdeme to pravé řešení.Pokud si to budete přát, zajistíme výzdobu sálu nebo naopak dáme prostor vaší svatební koordinátorce, aby zajistila vše potřebné.Připravíme vám svatební menu dle vašeho přání a výběru. Dbáme na to, aby veškeré pokrmy byly nejen kulinářským zážitkem, ale aby také krásně vypadaly. Naši šéfkuchaři, cukráři a pekaři pro vás přichystají lahodné teplé pokrmy, studené mísy, zákusky, pečivo, dorty… zkrátka vše, co si ve svůj svatební den budete přát. Po oslavě vašim hostům rádi připravíme tradiční výslužky.Prostory restaurace i salonu jsou plně klimatizované, takže se vy i vaši hosté budete cítit příjemně i za horkých letních dní.Po dohodě všem svatebčanům rezervujeme komfortní ubytování v našem hotelu.
Svatby
Dětské oslavy

Dětské oslavy

Co může být pro rodiče krásnějšího než zářící oči jejich ratolestí a dětský úsměv? Pro vaše milované uspořádáme perfektní oslavu s rodinou nebo s malými kamarády. Na přání vám připravíme narozeninový dort nebo zákusky. Zajistíme také balonky, výzdobu a další. K dispozici máme dětské židličky i nádobí.